AstraZeneca nowym biurowcu przy Postępu 14

2015.09.03

Podpisana została pierwsza umowa najmu powierzchni biurowej w najnowszym budynku słowackiej firmy HB Reavis przy ulicy Postępu 14 w Warszawie. Pod koniec bieżącego roku do biurowca wprowadzi się AstraZeneca.

AstraZeneca, która jest jedną z największych firm farmaceutycznych na świecie zajmie prawie 7 000 m kw. na trzech piętrach. Pracownicy wprowadzą się w grudniu tego roku. W Polsce firma funkcjonuje już od ponad 20 lat i należy do światowej czołówki branży farmaceutycznej. Obecnie w naszym kraju spółka zatrudnia ponad 500 osób.

Pracownicy AstraZeneca zajmą w biurowcu Postępu 14 powierzchnię 6900 mkw., na 5., 6., i 7. piętrze we wschodnim skrzydle obiektu. Firma będzie miał również do dyspozycji taras o powierzchni 400 m kw. na 5. piętrze.

Inwestycja Postępu 14 dysponuje powierzchnią najmu wynoszącą 34 500 mkw. Biurowiec ma od siedmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych oraz podziemny garaż samochodowy. Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu na warszawskim Mokotowie.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w listopadzie 2013 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.