Allegro z siedzibą w warszawskim biurowcu Q22

2016.01.19

Allegro podpisało umowę z firmą Echo Investment na wynajem 7600 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w powstającym w Warszawie biurowcu Q22, w którym znajdzie się nowa siedziba spółki. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji dla warszawskiego biura, Allegro wspierali eksperci Knight Frank.

Lider w branży e-commerce, Allegro, dzięki umowie na 7600 mkw. stanie się jedynym z największych najemców w wieżowcu, który mieści się przy alei Jana Pawła II. Allegro będące częścią pochodzącej z RPA Grupy Naspers jest największą i jedną z najdynamiczniej rozwijających się platform handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowowschodniej.

Q22 to 155 metrowy biurowiec o powierzchni ponad 50 tys. mkw. przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Obiekt dysponuje już certyfikatem ekologicznym BREEAM Interim Excellent. Na czternastym piętrze wieżowca znajdzie się m.in. centrum konferencyjne oraz klub fitness. Lokale restauracyjne mieściły się będą na pierwszym piętrze. Pod Q22 znajduje się 5-kondygnacyjna hala garażowa na 348 stanowisk.

Projekt architektoniczny warszawskiego biurowca powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates, a inwestorem jest spółka Echo Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Q22, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Echo Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.