5th Avenue Holding z warszawską ofertą dla seniorów

2018.06.20

Grupa Kapitałowa 5th Avenue Holding S.A. sfinalizowała transakcję zakupu działki na warszawskim Mokotowie o powierzchni 2 650 metrów kwadratowych. Przy ulicy Smoluchowskiego powstanie budynek senioralny Gold Residence.

Zakup nieruchomości przy ulicy Smoluchowskiego w Warszawie to część strategii spółki 5th Avenue Holding polegającej na dywersyfikacji źródeł przychodu.

Gold Residence będzie inwestycją mieszkaniową skierowaną do seniorów. W centrum Mokotowa powstanie budynek składający się z dwóch części - cztero- i pięciopiętrowej, pod którymi zaplanowano 1-poziomową halę garażową. Łącznie inwestycja zaoferuje 170 pokoi.

Na parterze mieściły się będą sale audio-wizualne, pomieszczenia usługowe oraz lokale biurowe. Gold Residence to również pokoje lekarskie, pokoje dla pielęgniarek, pokoje terapii i rehabilitacji. Krewni będą mogli odwiedzać swoich bliskich i na tę okazję zatrzymać się w pokojach gościnnych.

Realizacja inwestycji ruszyć ma na przełomie 2018-2019 roku. Oddanie projektu Gold Residence do użytku zaplanowano po 18 miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Gold Residence, 5th Avenue Holding

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.