Wiecha na budowie warszawskiego Manhattanu Place

2015.07.28

30 lipca 2015 roku obędzie się uroczystość zawieszenia wiechy na budowie budynku mieszkalno-usługowego Manhattan Place w Warszawie, co symbolizuje zamknięcie stanu surowego. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na kwiecień 2016 roku.

Obecnie wykonawca obiektu - firma Strabag - prowadzi prace wykończeniowe pomieszczeń technicznych, znajdujących się w podziemiach oraz buduje ostatnią kondygnację części naziemnej. Niebawem rozpocznie się budowa dróg wokół budynku.

Manhattan Place będzie miał docelowo dziewięć kondygnacji, z czego na siedmiu piętrach mieścić się będzie 148 lokali mieszkalnych o metrażach od 25 do 100 metrów kwadratowych. Parter budynku został zagospodarowany pod pomieszczenia usługowe o powierzchni od 60 do 1000 mkw. Na pierwszym piętrze zaplanowano biura o powierzchni od 70 do 1300 mkw. Pod obiektem mieścić się będzie 3-poziomowy parking samochodowy.

Inwestorem projektu jest 5th Avenue Holding S.A., a na generalnego wykonawcę wybrano firmę Strabag. Wartość inwestycji wynosi 34 mln zł netto.

Dla komfortu przyszłych mieszkańców postawiono na materiały z segmentu Premium - kamień naturalny, duże ilości przeszkleń i forniry.

Ponad 60 procent mieszkań w inwestycji znalazło nabywców w ciągu pół roku od rozpoczęcia sprzedaży.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.