Powiększy się oferta Multishop Sochaczew. Trwa przebudowa dawnego Tesco pod nowe sklepy


2022.09.15
Autor: Monika Kiereś
Trwa przebudowa dawnego budynku Tesco w parku handlowym Multishop Sochaczew, w którym otworzy się w tym roku supermarket Netto, a także sklep marki Action. Pozostałe sklepy będą miały swoją premierę w 2023 roku.

Dobiega końca komercjalizacja przebudowanej powierzchni parku handlowego Multishop Sochaczew. Trwają zaawansowane rozmowy na dwa ostatnie lokale o metrażu około 600-700 mkw. GLA. W przebudowywanym obiekcie pojawią się wiodące marki m.in. z branży modowej, wyposażenia wnętrz, czy sportowej.

Park handlowy Multishop Sochaczew wraz z McDonald’s oraz OBI tworzą tzw. Power Center. Zlokalizowany przy zjeździe z drogi krajowej nr 92 obiekt, oferuje obecnie ponad 4 400 mkw. powierzchni GLA. Po zakończeniu przebudowy jego powierzchnia wzrośnie do ponad 12 000 mkw. GLA. Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem funduszu Falcon Investment Management oraz spółki Multishop.

Za dwa miesiące, w listopadzie otwarty zostanie supermarket Netto, według najnowszego konceptu sklepu Netto 3.0, natomiast miesiąc później - sklep marki Action. Pozostałe sklepy będą miały swoją premierę w pierwszym kwartale 2023 roku i uzupełnią ofertę już działających lokali Pepco, CCC, Jysk, Hebe, Deichmann.


Falcon Investment Management to fundusz inwestycyjny w całości oparty na polskim kapitale, który współpracuje z takimi graczami rynkowymi, jak m.in.: Acteeum Central Europe, Refield, BOIG.

Inne wiadomości o Multishop

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.