Kolejny etap Osiedla Idea w Radomiu w sprzedaży


2020.12.16
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się realizacja kolejnego etapu budowy Osiedla Idea w Radomiu, którego deweloperem jest firma Unidevelopment SA. Do sprzedaży trafił już etap Omega.

W Radomiu w dzielnicy Wacyn, na 29 hektarowej działce powstaje wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa Osiedle Idea. Docelowo teren, na którym powstaje kompleks zostanie w całości zagospodarowana na funkcje mieszkaniowe, handlowo – usługowe i rekreacyjne.

Realizacja osiedla rozpoczęła się od budowy budynku pod nazwą Idea. W następnej kolejności powstały domy bliźniacze - „Idea Ogrody”. Obecnie zakończyła się realizacja etapu „Alfa” i rozpoczęto prace budowlane pod etap "Omega", który będzie gotowy pod koniec 2021 roku.

Firma Unidevelopment przekazuje już klucze właścicielom mieszkań z etapu "Alfa". W tej części osiedla powstał 4-kondygnacyjny budynek z 51 mieszkaniami. Przyszli mieszkańcy obiektu mają do dyspozycji windy z bezpośrednim dostępem do podziemnego garażu, komórki lokatorskie, miejsca dla rowerów, a także parking zewnętrzny.

W etapie Idea Omega powstaną kolejne dwa budynki wielorodzinne, w których znajdzie się 137 mieszkań o metrażach od 37 do 78 mkw.

Projekt architektoniczny osiedla Idea powstał na deskach pracowni BDM Architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.