W Płocku powstanie Galeria Centrum


2018.04.10
Autor: Urbanity.pl
W 2020 roku powstanie w Płocku największy obiekt handlowo-usługowy pod nazwą Galeria Centrum. Inwestorem jest spółka Centrum Targowa.

Galeria Centrum powstanie na działce pomiędzy ulicami Chopina i Targową i zaoferuje ponad 41 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu. W obiekcie znajdą się zarówno sklepy wielkopowierzchniowe – hipermarket spożywczy i hipermarket tupu „dom i ogród” - jak i galeria handlowa z dużą gamą popularnych marek. Łącznie w obiekcie znajdzie się 80 sklepów.

W największej galerii handlowej w Płocku dostępne będą również kawiarnie, restauracje oraz klub fitness. Podpisane zostały już umowy najmu z marketem Auchan oraz marketem budowlanym Castorama. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się Nuvalu Polska.

Dla klientów zmotoryzowanych przewidziano parking samochodowy na około 1 500 miejsc. Na terenie Galerii Centrum powstanie również stacja paliw.

Obecnie inwestycja jest na etapie prac projektowych i procesie uzgodnień. Za koncepcję architektoniczną odpowiada Pracownia Architektoniczna Królikowski i Jaworski S.C. z Płocka.

Galeria Centrum zostanie otwarta w drugiej połowie 2020 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.