Gorzów Wielkopolski z dużym kompleksem handlowym przy Walczaka

2020.04.15

W Gorzowie Wielkopolskim powstanie kompleks handlowy przy ulicy Walczaka, który składał się będzie z parku handlowego, sklepu Selgros, sklepu budowlano-ogrodniczego oraz stacji paliw. Budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Jeszcze w tym roku ruszą prace budowlane na działce o powierzchni 9,8 ha pomiędzy ulicami Walczaka, Jedwabnicza i Silwanowska w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie powstanie park handlowy, którego inwestorem są dwie firmy z Koszalina – Imso oraz Sent To.

W ramach inwestycji powstanie Retail Park o powierzchni 12 600 metrów kwadratowych, w którym znajdzie się 16 sklepów, supermarketu Selgros o powierzchni 13 500 mkw., sklepu DIY o powierzchni około 13 000 mkw., centrum rozrywki o powierzchni 4 000 mkw., oraz stacji paliw. Całość uzupełni parking samochodowy na 434 miejsca postojowe.

Kiedy budowa i otwarcie parku handlowego?
Prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, równolegle z rozbudową ulicy Walczaka. Otwarcie parku handlowego w Gorzowie Wielkopolskim zaplanowano na 2021 rok. Komercjalizacją kompleksu zajmuje się Nuvalu Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.