Smyk, Jysk czy Takko Fashion otworzy się w połowie 2018 roku w Dekada Grójec


2018.05.10
Autor: Urbanity.pl
W całości skomercjalizowane zostało rozbudowywane centrum handlowe Dekada w Grójcu, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej. Za wynajem powierzchni odpowiada firma BOIG Property Consulting.

W rozbudowywanej części grójeckiej Dekady znajdzie się m.in. Smyk, który zajmie lokal o powierzchni 260 metrów kwadratowych, sieć handlowa z asortymentem z segmentu wyposażenia domu Jysk (1180 mkw), sieć dyskontowa Takko Fashion (ponad 460 mkw.), a także polska marka odzieżowa Szachownica z lokalem o powierzchni ponad 400 mkw.

Swój salon z kolei powiększy marka Martes Sport, która przeniesie się do lokalu o powierzchni 650 mkw. Dotychczasowymi najemcami Dekady Grójec są: Biedronka, Rossmann, Pepco, Empik, Diverse, 50 Style, KiK, Quiosque, CCC czy Media Expert.

Centrum handlowe znajduje się przy ulicy Armii Krajowej i oferuje obecnie 5 700 mkw. Dzięki rozbudowie obiektu powierzchnia zwiększy się do 8 700 mkw., a ilość lokali z 17 do 23. Otwarcie rozbudowanej Dekady w Grójcu zaplanowano na połowę 2018 roku.

Inne wiadomości o Dekada Grójec, BOIG Property Consulting

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.