W marcu otwarcie Dekady w Ciechanowie


2017.02.27
Autor: Urbanity.pl
Znamy dokładną datę otwarcia zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada w Ciechanowie, którego inwestorem jest Grupa Dekada. Za projekt architektoniczny odpowiadają biura z Warszawy: Air Projekt oraz Atelier.

31 marca br., otwarte zostanie centrum Dekada w Ciechanowie, które zaoferuje łącznie 2 200 metrów kwadratowych. Inwestycja da nam możliwość zakupów w jednym z siedmiu sklepów, do których dostać będzie się można bezpośrednio z poziomu parkingu.

Dekada Ciechanów łączy w sobie centrum handlowe z dworcem autobusowym z pięcioma stanowiskami. Galeria zlokalizowana jest przy ulicy Sienkiewicza przy jednej z głównych arterii miasta.

Wśród najemców obiektu znajdą się m.in. sklep Smyk, sklep z artykułami dla dzieci, salon sportowy Martes Sport, elektromarket RTV Euro AGD, drogeria Rossmann, kiosk Relay oraz Apteka. Komercjalizacją Dekady zajmuje się BOIG Property Consulting.

Realizacją ciechanowskiego centrum handlowo-komunikacyjnego zajmuje się nowosądecka firma eRSbet. Budowę koordynuje BOIG Project Management

Inne wiadomości o Dekada Ciechanów, BOIG Property Consulting, Dekada Realty, eRSbet

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.