Otwarcie galerii Dekada w Ciechanowie

2017.03.31

W piątek, 31 marca br., otwarte zostało centrum handlowe Dekada Ciechanów, które zintegrowane jest z dworcem autobusowym Mobilis Group PKS. Oferta części handlowej to sześć lokali handlowo-usługowych.

Dekada Ciechanów zlokalizowana jest przy ulicy Sienkiewicza i jest centrum typu convenience shopping center. Wejścia do poszczególnych sklepów dostępne są z poziomu ulicy. Osobne wejście, zlokalizowane od strony wiat przystankowych, posiada także Dworzec Autobusowy Mobilis Group PKS Ciechanów.

W lokalach dworcowych o powierzchni prawie 85 metrów kwadratowych, mieszczą się m.in. poczekalnia dla pasażerów oraz kasy biletowe, które czynne będą w dni robocze w godzinach 7:30-15:00. Przed budynkiem mieści się 5 stanowisk autobusowych, obsługiwanych m.in. przez znanego przewoźnika, PKS Ciechanów, oraz parking na kilkadziesiąt pojazdów.

Ciechanowska galeria dysponuje powierzchnią najmu na poziomie 2 200 mkw., na której znajduje się 6 lokali handlowo-usługowych.

Za zarządzanie częścią komercyjną odpowiada spółka Dekada SA, natomiast częścią dworcową - Mobilis Group. Projekt architektoniczny przygotowało biuro Air Projekt i Atelier, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma eRSbet. Projekt wnętrza dworca wykonał architekt Piotr Klecan.

W Dekadzie Ciechanów swój sklep otworzy RTV Euro AGD, Smyk, Martes Sport, drogeria Rossmann, Relay, punkt z prasą dla podróżnych oraz Apteka.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Dekada Ciechanów, eRSbet

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.