Przygotowania do rozpoczęcia budowy centrum handlowego Dekada Ciechanów

2015.05.05

Najprawdopodobniej na przełomie trzeciego i czwartego kwartału br., rozpocznie się budowa jedenastej już inwestycji spółki Dekada Realty - centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada Ciechanów. Podpisane zostały już także pierwsze umowy najmu.

Dekada Ciechanów będzie centrum handlowo-komunikacyjnym, które składać się będzie z części handlowej typu strip mall oraz dworca autobusowego. Budynek będzie miał powierzchnię handlową wynoszącą 2,4 tys. mkw., na której znajdzie się siedem markowych sklepów. Część dworcowa składać się będzie z poczekalni oraz czterech zadaszonych stanowisk autobusowych.

Komercjalizacją powierzchni handlowo-usługowych zajmie się spółka BOIG Property Consulting.

Podpisane zostały dwie pierwsze umowy najmu: z sieciowym supermarketem drogeryjnym Rossmann (na pow. ok. 362 mkw. GLA) oraz Apteką Dyżurną (114 mkw. GLA). Finalizowane są również kolejne umowy, m.in. z operatorem sportowym oraz siecią oferującą produkty RTV i AGD.

Inwestor jest na etapie procedur administracyjnych, które mają na celu uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę. Pierwsze prace mają ruszyć na przełomie III i IV kwartału tego roku. Oddanie budynku do użytku planowane jest na koniec 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Dekada Ciechanów, BOIG Property Consulting, Dekada Realty

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.