W Wieliczce powstaje Retail Park przy restauracji McDonald’s


2020.03.04
Autor: Urbanity.pl
W lipcu br., otwarty zostanie Retail Park ATUT Express Wieliczka, który sąsiaduje z pierwszą w mieście restauracją McDonald’s.

Retail Park ATUT Express Wieliczka zlokalizowany jest pomiędzy ulicami Reformacką i Łąkową, obok nowo otwartej restauracji McDonald’s. Inwestycja, której inwestorem jest The Blue Ocean Investment Group, zostanie otwarta w lipcu 2020 roku.

The Blue Ocean Investment Group do tej pory zrealizował ponad 60 obiektów handlowych w Polsce. Retail Park ATUT Express Wieliczka to nasz najnowszy projekt. W pełni wykorzystujemy potencjał lokalizacji w miejscu przecięcia ważnych szlaków komunikacyjnych, a także bezpośrednie sąsiedztwo popularnego miejsca spotkań, jakim jest pierwsza w Wieliczce restauracja McDonald’s.
powiedział: Wojciech Cieślak, Prezes Grupy BOIG.

Retail Park ATUT Express Wieliczka o powierzchni całkowitej na poziomie prawie 5 000 mkw. z czego 4 700 mkw. to powierzchnia GLA, oferowała będzie szeroki wachlarz sklepów handlowo-usługowych. Wśród najemców parku są takie marki jak: Biedronka, Media Expert, Rossmann, TEDi, PEPCO, Kik oraz Apteka Dbam o Zdrowie. Obok parterowego budynku powstanie parking samochodowy na ponad 120 stanowisk.

Poziom komercjalizacji Retail Park ATUT Express Wieliczka wynosi już 100 proc. Trwa już budowa obiektu, który zostanie otwarty w lipcu tego roku.

Komentarze


 • Elo 32zeto
  Gość
  2020-03-05 05:14:11
  Restauracja..kto tam widział kelnerów.
  Bar szybkiej obsługi

 • Ble
  Gość
  2020-03-05 05:54:01
  Czemu tego smierdziucha określacie mianem restauracji?

 • Arczi
  Gość
  2020-03-05 06:55:20
  Restauracja to trochę naciągane określenie. A jakbym poszedł na obiad do Wierzynka w Krakowie to byłaby restauracja 5 gwiazdkowa.Dobrze ,niech coś robią bo Wieliczka poza Kopalnią nie ma nic do zaoferowania dla przeciętnego turysty.Nie jest nawet w stanie zatrzymać go u siebie na dłużej jak jeden dzień.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.