Inwestycje w Wieliczce

 • W Wieliczce powstaje Zakład Uzdatniania Wody
  2019-04-02 10:12:39 W Wieliczce powstaje Zakład Uzdatniania Wody

  Przy ulicy Winnickiej w Wieliczce trwa budowa Zakładu Uzdatniania Wody, którego koszt wynosi 17 mln zł. Prace budowlane ruszyły w grudniu 2018 roku.

 • Nowe Centrum Logistyczne Krakvet
  2013-06-30 13:10:40 Nowe Centrum Logistyczne Krakvet

  Nowo powstałe Centrum Logistyczne Krakvet to jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w branży zoologicznej w Polsce. Budynek dysponuje powierzchnią 4500 m2.

Forum

 • złodziej Gość
  złodziej
 • Staszek Gość
  To jest paranoja zeby nie bylo ciszy w nocy tylko auta wyja i plody dzieciarni narobili jak hij a zajac sie nimi nie potrafia prosze o uciszenie sie bo w wlasnym mieszkaniu powinno sie pdpoczywac a nie zmeczonym do pracy chodzic widac ze 500plus dziala tylko pochlac i dzieciorobow narobic ale zajac sie nimi nie potrafia co to za rodzice jak nie umieja sie zachowac na os to niech ma wies wypierdalaja trzeba umiec mieszkac dupcyc sie kazdy potrafi ale to tez trzeba umiec naroboc piatke to latwo ale wychowac to juz ciezej co za rodzice
 • SJ Gość
  Czytałem wcześniej jakieś negatywne opinie o Osiedlu i przyznam, że trochę się bałem kupić tam mieszkanie. Chociaż kusili i ceną i MDM. Lokalizacja jest ok jeśli chodzi o Wieliczke. Dojazd do Krakowa w porządku, przynajmniej samochodem. Byłem na kilku spotkaniach i mnie przekonali i nie wiem, osiedle jak osiedle. Mieszkać się da, bloki wykończone całkiem ok. Trochę faktycznie problem z parkowaniem może być, jak jeszcze te nowe bloki się wybudują, ale i tak jest lepiej niż w Krakowie.. Ja tam nie mam im nic do zarzucenia
 • Czika Gość
  Spałam tam. Fajny hotel, mogę polecić z czystym sumieniem. Budynek też całkiem ładny i ciekawie zaprojektowany.
 • Szukam pracy Gość
  Czy ktoś wie jak się tam pracuje, bo podobno już zatrudniają i nie wiem czy składać tam papiery czy nie
 • liilla Gość
  Dobrze, że coś się dzieje, tutaj galeria a na Grottgera centrum biurowe. Wieliczka może w końcu przestanie być zaściankiem Krakowa!!

zobacz więcej...