Inwestycje w Wieliczce

 • W Wieliczce powstaje Zakład Uzdatniania Wody
  2019-04-02 10:12:39 W Wieliczce powstaje Zakład Uzdatniania Wody

  Przy ulicy Winnickiej w Wieliczce trwa budowa Zakładu Uzdatniania Wody, którego koszt wynosi 17 mln zł. Prace budowlane ruszyły w grudniu 2018 roku.

 • Nowe Centrum Logistyczne Krakvet
  2013-06-30 13:10:40 Nowe Centrum Logistyczne Krakvet

  Nowo powstałe Centrum Logistyczne Krakvet to jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w branży zoologicznej w Polsce. Budynek dysponuje powierzchnią 4500 m2.

Forum

 • Niedoszły klient Gość
  Przecież wszędzie ludzie ostrzegają przed tym deweloperem, jak można kupić u niego mieszkanie. Byłem zainteresowany, ponieważ lokalizacja super, ale to tylko jedne plus, jak przeczytałem co piszą o nim, o tym jak oradl setki ludzi, wrobił w to inne osoby, od razu zrezygnowałem. Nie będę kupował mieszkania, nawet jakby było rewelacyjne, od osoby, która tak robi. Trochę szacunku trzeba mieć do siebie i innych, a ten deweloper nie ma nawet do swojej rodziny, dowiedziałem się od sąsiadów, głównie od sąsiadów jego rodziców i teściów, jest po prostu jednym wielkim przekrętem. Rodzina tylko się wstydzi za niego
 • SJ Gość
  Czytałem wcześniej jakieś negatywne opinie o Osiedlu i przyznam, że trochę się bałem kupić tam mieszkanie. Chociaż kusili i ceną i MDM. Lokalizacja jest ok jeśli chodzi o Wieliczke. Dojazd do Krakowa w porządku, przynajmniej samochodem. Byłem na kilku spotkaniach i mnie przekonali i nie wiem, osiedle jak osiedle. Mieszkać się da, bloki wykończone całkiem ok. Trochę faktycznie problem z parkowaniem może być, jak jeszcze te nowe bloki się wybudują, ale i tak jest lepiej niż w Krakowie.. Ja tam nie mam im nic do zarzucenia
 • Czika Gość
  Spałam tam. Fajny hotel, mogę polecić z czystym sumieniem. Budynek też całkiem ładny i ciekawie zaprojektowany.
 • Szukam pracy Gość
  Czy ktoś wie jak się tam pracuje, bo podobno już zatrudniają i nie wiem czy składać tam papiery czy nie
 • liilla Gość
  Dobrze, że coś się dzieje, tutaj galeria a na Grottgera centrum biurowe. Wieliczka może w końcu przestanie być zaściankiem Krakowa!!
 • sasiadka Gość
  zapraszam wszystkie sąsiadeczki i sąsiadów na Nasze forum
  http://s a l o n . p l /zaproszenie/Krolewskie-Tarasy.pdf

  Sąsiadeczka

zobacz więcej...