Miniaturka Osiedle Klonowe

Osiedle Klonowe
Wieliczka

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Topolowa
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2018 styczeń
Zakończenie budowy
2022 wrzesień
Inwestor/deweloper
Savan Investments

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Lokale mieszkalne
389

Opis

Zespół budynków mieszkalnych przy Topolowej to dwupiętrowe osiedle, które będzie się znajdowało w mieście Wieliczka. Budowa budynków mieszkalnych wystartowała zimą 2018, a dobiegnie końca w wrześniu 2022 roku. Budynek to projekt deweloperski firmy Savan Investments. W odległości 757 metrów znajduje się Retail Park ATUT Express Wieliczka, 766 metrów dalej budowany jest zespół budynków biurowych Zakład Uzdatniania Wody, a 1.032 km. dalej znajduje się Winnicka Park.

Informacje dodatkowe

 • wieloetapowy kompleks budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych w różnorodnej zabudowie
Ostatnio zmodyfikowano 2022-01-27 13:05:08

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Klonowe


 • Mieszkanka klonowego
  Gość
  2019-11-26 13:05:08
  Absolutnie nie polecam zakupu mieszkań! Wuele mieszkań ma wady, w tym ukryte, deweloper i wykonawca umywaja ręce, chociaż mają obowiązek naprawy usterek z tytułu rękojmi i gwarancji! Unikają odpowiedzialnosci, mieszkania drastycznie spadly na wartosci ze wzgledu na poważne błędy w budowie wykryte przez ekspertów budowlanych! Mieszkania nie nadają się do mieszkania, nie można ich sprzedać przy tak poważnych wadach! I nie jest to przypadek jednego czy kilku mieszkań, tylko kilkudziesięciu, może i więcej! Sprawa idzie do sądu!

 • oN
  Gość
  2020-01-23 19:13:30
  Witam. Zamierzamy z Żoną kupić mieszkanie u tego dewelopera. Czy polecacie? Czy lepiej szukać czegoś innego? Proszę o wszelkie informacje. Z góry bardzo dziękuję!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.