W Krakowie powstanie centrum handlowe Atut Ruczaj

2017.01.10

W drugim kwartale 2018 roku oddany ma zostać do użytku kolejny budynek handlowy należący do sieci Atut. W południowo-zachodniej części Krakowa, realizowane będzie przez KG Group centrum handlowe Atut Ruczaj.

Atut Ruczaj będzie budynkiem handlowym o powierzchni 7 500 metrów kwadratowych, na której zlokalizowanych będzie około 25 lokali handlowo-usługowych. Przed obiektem zaplanowano parking samochodowy na około 160 pojazdów.

Krakowska inwestycja, która powstanie na działce przy ulicy Bunscha, realizowana będzie w formacie typu strip mall. Oznacza to, że do sklepów będziemy mogli się dostać bezpośrednio z poziomu parkingu.

Wśród najemców, którzy już podpisali swoje umowy są takie marki jak: sieć sklepów spożywczych Lidl, Pepco, które oferuje odzież damską, męską i dziecięcą oraz asortyment wyposażenia i dekoracji domu, apteka Ziko oraz piekarnia Buczek. Ofertę obiektu uzupełni elektromarket oraz sklepy modowe.

Komercjalizacją centrum handlowego Atut Ruczaj zajmuje się The Blue Ocean Investment Group (BOIG). Budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Atut Ruczaj, The Blue Ocean Investment Group, KG Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.