W Zakopanem powstał 4-gwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel & Residences

2019.07.02

Zakończyła się realizacja czterogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane, którego wykonawcą była firma Eiffage Polska Budownictwo.

Hotel Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane to kompleks, który składa się z części hotelowej o powierzchni 14 072 mkw. oraz apartamentowej o powierzchni 7 350 mkw. Inwestycja położona jest przy Bulwarach Słowackiego 1.

W części hotelowej Radisson Blu Hotel & Residences znajduje się 158 pokoi, siedem sal konferencyjnych oraz trzy bary i dwie restauracje. W hotelu funkcjonuje centrum Wellness & Spa, które na wyposażeniu ma siłownię, 20-metrowy basen, jacuzzi, saunę i orientalną łaźnię błotną typu rasul. Goście hotelowi mogą korzystać również z zewnętrznego jacuzzi. Poziom -1 hotelu został zagospodarowany pod 49 miejsc parkingowych, których uzupełnieniem jest 61 zewnętrznych stanowisk.

Obecnie trwa jeszcze wykańczanie części apartamentowej, gdzie mieścić się będzie 68 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 175 mkw. Na dwóch podziemnych poziomach zaplanowano 59 miejsc parkingowych.

Bryła obiektu otrzymała drewnianą elewację, która została wykonana z belek z drewna modrzewiowego o wysokości 40 cm każda. Budynek uzupełniony został o nowoczesne elementy, jak fasady aluminiowe oraz drewniane i stalowe zadaszenia z pokryciem szklanym, a także szklane balustrady i przegrody.

Inwestor hotelu Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane Polonia Tatry Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Radisson Blu Hotel & Residences, Eiffage Polska Budownictwo

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.