Otwarcie ekskluzywnej marki hoteli Radisson Blu w Zakopanem

2019.06.04

U podnóża Tatr swoją premierę ma Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane, który jest pierwszym hotelem tej marki w mieście.

Radisson Blu jest ekskluzywną marką hoteli z kategorii upper upscale, który w Polsce ma 17 obiektów i prawie 3 800 pokoi w użytku lub w przygotowaniu. Teraz do tego grona dołączyło również Zakopane, gdzie odbyło się otwarcie Radisson Blu Hotel & Residences.

Nowo otwarta inwestycja u podnóża Tatr oferuje przestronne pokoje i apartamenty, które zaprojektowane zostały w duchu stylu skandynawskiego z zachowaniem elementów kultury góralskiej. Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane to łącznie 158 pokoi w pełni wyposażonych, z których można podziwiać widok na panoramę Tatr.

W ofercie hotelu znajdują się pokoje typu standard, premium, a także pokoje dla rodzin typu family i apartamenty. Można również wynająć apartament prezydencki o powierzchni 155 metrów kwadratowych, w którym na gości czekają trzy sypialnie, każda z prywatną łazienką, w pełni wyposażony aneks kuchenny, sala kinowa, loggia i salon.

W drugiej części otwartego hotelu marki Radisson Blu znajduje się 68 apartamentów, które otwarte zostaną w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane to także świetne zaplecze gastronomiczne. W Roots Brasserie na gości czeka nowa polska kuchnia, a filozofią restauracji są naturalne smaki i świeże produkty. Pod wieczór można skorzystać z szkockiego baru Down Under, natomiast pod długich wędrówkach po Tatrach odprężyć się można w centrum wellness & spa, które wyposażone jest w siłownię, 20-metrowy basen, jacuzzi, saunę i łaźnię typu rasul. Całość uzupełniona została o siedem sal konferencyjnych.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Radisson Blu Hotel & Residences

Komentarze


 • renia
  Gość
  2019-06-09 13:42:43
  Zakopane to szczyt kiczu.
  To jest przykład.
  Żałosne!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.