W listopadzie otwarcie krakowskiej Galerii Bronowice

2013.11.14

Pierwsze zakupy w Galerii Bronowice, która powstaje przy ulicy Sosnowieckiej i Stawowej w Krakowie będzie można zrobić już 30 listopada 2013 roku. Inwestorem projektu jest firma Immochan Polska.

Galeria Bronowice będzie miała powierzchnię 60 tys. mkw., na której znajdzie się 160 lokali handlowo-usługowych. Wśród głównych najemców obiektu będą hipermarket Auchan oraz salon Saturn o powierzchni 3,8 tys. mkw. Wśród najemców znajdą się również Leroy Merlin czy Decathlon. Na zewnątrz obiektu powstanie parking samochodowy na 2,8 tys. aut.

Generalnym wykonawcą budynku jest firma Erbud.

Źródło: Eurobuild

Komentarze


 • Dzik67
  Gość
  2013-11-19 12:54:14
  Super, świetnie, rewelacja! Tylko miło by było skoczyć na fajne kryte lodowisko, których w Krakowie jak na lekarstwo, a może na pięknie oświetloną górkę na sanki a może nawet narty zwłaszcza dla najmłodszych, opony i inne atrakcje na świeżym powietrzu? W lecie tor dla rowerów, deskorolek, rolek? Fajny rodzinny park rozrywki na świeżym powietrzu mógłby powstać na tak dużym terenie na peryferiach miasta - a tak kolejne sklepy, migające światła i ewentualnie dziura w naszych portfelach, oraz znudzone zblazowane dzieciaki z kolejnym tabletem pod pachą. Szkoda, naprawdę szkoda.

 • Tomek
  Gość
  2013-11-19 16:26:24
  Pewnie, że fajnie by było, ale kto za to zapłaci? Skoro powstaje kolejna galeria, tzn że taki biznes się opłaca - trudno inwestorów winić za to, że nie pchają się w nierentowne inwestycje.

 • Do Dzik67
  Gość
  2013-11-19 18:45:26
  Śmieszne... Nie myl prywatnych inwestorów z publicznymi urzędami... Nikt z własnej kieszeni nie będzie finansował publicznych inicjatyw.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.