W południowej części Krakowa zakończyła się budowa osiedla na ponad 500 mieszkań

2021.03.24

Dobiegła końca budowa czwartego, ostatniego etapu osiedla Atal Kliny Zacisze w Krakowie. W ofercie pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.

Osiedle Atal Kliny Zacisze powstało w południowej części Krakowa, w dzielnicy Dębniki, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka. Inwestycja zrealizowana została zgodnie z harmonogramem i deweloper otrzymał już pozwolenie na użytkowanie dla czwartego etapu osiedla.

Wieloetapowa inwestycja w Krakowie dostarczyła 550 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. W ostatniej części osiedla wybudowane zostały dwa 5-kondygnacyjne budynki, w których znalazło się 98 mieszkań. Z myślą o zmotoryzowanych w hali garażowej powstały liczne miejsca postojowe. W ofercie pozostały już tylko 4 wolne lokale.

W zakończonych już I i – podzielonym na dwie części – II oraz III etapie osiedla dostępnych jest łącznie 41 gotowych do zamieszkania lokali.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Gość
  Gość
  2021-03-24 14:30:03
  I się pytam gdzie pandemia brak miejsc pracy kto to kupuje ? A ciagle słyszę ,że brak kasy co raz drożej itd .Władze się śmieją w twarz .Dosyć ,że już nie ma gdzie jeździć a tu jeszcze i jeszcze

 • Jo
  Gość
  2021-03-24 14:42:19
  Jak to jest? W Krakowie deweloperzy wybudowali dziesiątki tysięcy mieszkań a ilość mieszkańców się nie zmieniła i cały czas ich brakuje. Miasto nie wybudowało nowych dróg tylko zwęziło te wybudowane za komuny. Auta, autobusy, tramwaje stoją w korkach - tak jak w Bangladeszu. Krakowie nie masz szczęścia do rządzących.

 • Gość
  Gość
  2021-03-24 15:28:44
  A gdzie plac zabaw, chodniki, miejsca do spacerów matek z wózkami? Gdzie można wyprowadzić pieska? Ja widzę zwykłe blokowisko.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.