W Krakowie powstaje osiedle SenTOTU dewelopera Sento

2021.03.15

Trwa budowa dwóch pierwszych budynków w ramach krakowskiego Osiedla SenTOTU przy ulicy Zauchy w północnej części miasta.

Przy ulicy Zauchy 7-11 w Krakowie firma Seno realizuje nowe osiedle SenTOTU. W dwóch etapach powstanie łącznie sześć budynków mieszkalnych wielorodzinnych, z czego dwa pierwsze są już w budowie. Wkrótce rozpocznie się realizacja kolejnych czterech.

Inwestycja powstaje w północnej części Krakowa, a w pierwszych budynkach zaplanowano 132 mieszkania w rozkładach dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 35,5 do około 95 mkw. Ta część inwestycji będzie gotowa w pierwszym kwartale 2022 roku.

II etap osiedla w Krakowie zaoferuje łącznie 176 mieszkań w czterech, 6-kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. W ofercie znajdą się lokale jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 30,7 mkw. do prawie 103 mkw. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami i tarasami lub ogródkami. Oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

W parterze budynków pojawią się lokale usługowe. Na terenie osiedla powstaną strefy rekreacyjne, ścieżki do joggingu czy boisko.

Deweloperem osiedla SenTOTU jest firma Sento, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia ucees z Krakowa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle SenTOTU, UCEES, Sento

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.