W centrum Krakowa powstaje biurowiec Astris

2016.11.03

W Krakowie, spółka Astris buduje budynek biurowy, który dostarczy prawie 13 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej o najwyższym standardzie technicznym. Biurowiec zostanie oddany do użytku w kwietniu 2017 roku.

Biurowiec Astris będzie 9-kondygnacyjnym budynkiem biurowym z dwiema kondygnacjami podziemnymi, na których mieścił się będzie parking samochodowy na około 160 samochodów i ponad 70 miejsc rowerowych. Budynek powstaje na działce przy ulicy Lublańskiej, a jego specyfikacja techniczna kwalifikuje obiekt na poziomie GOLD w certyfikacji LEED.

W biurowcu możliwa będzie swobodna aranżacja powierzchni biurowej w systemie open space, mieszanym lub gabinetowym. Ostatnie piętro oraz dach biurowca zostanie zagospodarowany pod tarasy.

Generalnym wykonawcą biurowca Atris jest Re-Bau, a projekt architektoniczny przygotowało konsorcjum firm: Architekt Tomasz Zawisza i biuro projektowe Architekt Marek Trela. Realizację budowy nadzoruje firma konsultingowo-projektowa BILFINGER TEBODIN. Komercjalizacją zajmuje się Cushman & Wakefield.

Oddanie biurowca Astris do użytku zaplanowano na kwiecień 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Astris, Cushman & Wakefield Healey & Baker, RE-Bau

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.