ARiMR z biurami w budynku Astris w Krakowie

2018.03.20

Długoterminową umowę najmu podpisała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) w krakowskim budynku biurowym Astris. Za komercjalizację biurowca odpowiada firma doradcza Cushman & Wakefield.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wynajęła około 5 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu Astris w Krakowie. Nowy najemca to agencja rządowa, która ma na celu wspieranie rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Instytucja zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych.

Biurowiec Astris dysponuje nowoczesną powierzchnią ponad 13 000 mkw. na ośmiu pietrach. 33-metrowy budynek powstał w latach 2015-2017, a jego generalnym wykonawcą była firma Re-Bau. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Tomasza Zawiszy i Marka Treli. Realizację budowy kontrolowała międzynarodowa firma konsultingowo-projektowa Tebodin Poland. Biurowiec jest zaprojektowany z uwzględnieniem wymogów zrównoważonego budownictwa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Astris, Tebodin SAP-Projekt, RE-Bau, Biuro projektowe Architekt Marek Trela

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.