Pachońskiego Sky - nowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Krakowa

2022.01.13

HRE Investments zaprezentowało wizualizacje swojej najnowszej inwestycji w Krakowie - Pachońskiego Sky w dzielnicy Prądnik Biały.

O inwestycji zrobiło się głośno głównie za sprawą wizualizacji, a konkretnie zwierząt jakie zostały na nie naniesione. W jednym z ogródków lokalu mieszkalnego na parterze możemy dostrzec... wilki.

W rozmowie z portalem Interia.pl deweloper wyjaśnia, że funkcjonowanie tego drapieżnika można obrazowo przyrównać do naszego działania. Pracujemy w bardzo mocnym zespole. Zwierzęta są nam bardzo bliskie. W projektach zawsze szukamy równowagi pomiędzy światem ludzkim a światem natury.

Przejdźmy jednak do szczegółów samej inwestycji Pachońskiego Sky. W dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Pachońskiego powstanie kompleks mieszkalny trzech 9-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w którym zaplanowano 328 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 109 mkw i rozkładach 1-, 2-, 3- i 4-, i 5-pokojowych. W parterze znajdzie się część handlowo-usługowe, w której otwartych zostanie 9 sklepów i lokali użytkowych.

W części podziemnej, a także na stanowiskach naziemnych zaplanowano łącznie 415 miejsc parkingowych dla aut.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.