Lokum Salsa - nowe osiedle na krakowskim Zabłociu


2019.11.07
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż mieszkań na nowym osiedlu Lokum Deweloper, które realizowane jest przy ulicy Stanisława Klimeckiego na Zabłociu.

Lokum Salsa będzie wieloetapowym osiedlem mieszkalnym o podwyższonym standardzie. Przy ulicy Stanisława Klimeckiego na Zabłociu trwa budowa pierwszych dwóch budynków o symbolach budowlanych A i B. Lokum Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży 230 mieszkań.

W dwóch 6-kondygnacyjnych budynkach Lokum Salsa dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 28 do 115 metrów kwadratowych i układach od dwóch do pięciu pokoi. Ceny lokali zaczynają się od 11 330 zł za mkw.

Na dwóch pierwszych kondygnacjach budynków zaplanowano lokale biurowe, natomiast miejsca postojowe i komórki lokatorskie mieściły się będą na poziomach 0 i -1. Wewnątrz osiedla powstaną dziedzińce

Osiedle powstaje w poprzemysłowej dzielnicy Zabłocie, która była inspiracją dla architektów z pracowni Blok Architekci. Biuro, które odpowiada za projekt architektoniczny Lokum Salsa, pracując nad projektem osiedla, sięgnęło po po proste, nowoczesne formy, a jednocześnie starając się zachować charakter tego miejsca. Klinkierowa okładzina na elewacjach, ciemna stolarka okienna oraz balustrady balkonów ze stali i szkła są ukłonem w stronę poprzemysłowego charakteru Zabłocia.

Komentarze


 • Kot
  Gość
  2019-11-07 16:37:58
  15 tys za m2 hahahaha

 • pablo
  Gość
  2019-11-26 14:02:05
  tylko kupować, okazja za 15 tys bo taniej nie bedzie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.