Gotowe osiedle od Lokum w górskim klimacie podwrocławskiej Sobótki


2022.11.25
Autor: Bartosz Motorek
Lokum Deweloper oddało do użytku ostatnią część osiedla w podwrocławskiej Sobótce, z którego po wyjściu można od razu rozpocząć spacer na szczyt Ślęży. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji kompleks SPA z basenem, saunami i salą fitness.

Dobiegła końca budowa drugiej i tym samym ostatniej części osiedla Lokum Monte w Sobótce pod Wrocławiem. Pozwolenie na użytkowanie otrzymało pięć kolejnych budynków wielorodzinnych wraz z placem zabaw i pełnym zieleni dziedzińcem. Mieszkańcy osiedla będą mieć do dyspozycji kompleks SPA z basenem, saunami i salą fitness.

Lokum Monte to wyjątkowe osiedle zlokalizowane u podnóża masywu góry Ślęży, tuż przy Ślężańskim Parku Krajobrazowym w Sobótce. Inwestycja składa się z jedenastu, 4-kondygnacyjnych budynków, w których łącznie znalazły się 152 mieszkania, z czego 68 w oddanym właśnie II etapie. Metraże mieszkań kształtują się od około 38 do ponad 100 mkw. Lokale na ostatnich piętrach zaprojektowano jako dwupiętrowe, każde z antresolą mogącą służyć za domowe biuro czy dodatkową sypialnię. Mieszkania dysponują ponadto balkonem lub prywatnym ogródkiem o powierzchni do nawet 180 mkw.

Centralna część podwrocławskiego osiedla zaprojektowana została jako prywatna strefa wellness do wyłącznego użytku mieszkańców, składająca się z basenu, sauny oraz sali fitness.

Nasi klienci doceniają niezwykle urokliwe otoczenie Lokum Monte – za inwestycją rozciągają się pełne zieleni tereny parku krajobrazowego, a po wyjściu z osiedla można właściwie od razu rozpocząć spacer na szczyt Ślęży. Projekt architektoniczny budynków mocno nawiązuje do górskiego klimatu, mieszkańcy mogą więc każdego dnia czuć się jak na wakacjach – zwłaszcza, że do dyspozycji będą mieć prywatne SPA. W ofercie Lokum Monte wciąż mamy dostępne różnej wielkości mieszkania, a z okazji zakończenia budowy szykujemy specjalne oferty promocyjne
powiedział: Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.