W Krakowie sfinalizowano trzy duże transakcje najmu powierzchni biurowych

2013.02.05

Kraków zyskał uznanie w oczach firm Akamai, Booking.com i Mazars. Przedsiębiorstwa te zdecydowały się na podpisanie długoterminowych umów najmu powierzchni biurowych w prestiżowych lokalizacjach dawnej stolicy Polski. We wszystkich transakcjach pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

Akamai to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się przechowywaniem danych i świadczeniem usług ich przetwarzania w chmurze. Zarządza ponad 110 tysiącami serwerów na całym świecie i obsługuje 30% globalnego ruchu sieciowego. Firma powiększyła swoje dotychczasowe biuro w centrum biznesowym DaVinci w Krakowie z 900 metrów do 1400 metrów kwadratowych.

Booking.com jest holenderskim potentatem branży turystycznej prowadzącym internetowy serwis rezerwacyjny dla hoteli i klientów z całego świata. Firma wynajęła lokal biurowy o powierzchni 200 metrów kwadratowych w krakowskim Nowym Herbewie, tworząc w nim drugie już polskie centrum operacyjne.

Mazars to międzynarodowa korporacja zajmująca się audytami, doradztwem podatkowym, finansowym i księgowym oraz świadczeniem usług księgowo-rachunkowych. Od kilku lat jest w ścisłej czołówce najlepszych firm audytorsko-doradczych w Europie. Mazars przenosi swój polski oddział do nowej, 262 metrowej siedziby w biurowcu M65 na terenie Krakowa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Nowe Herbewo, Meduza M65, Vinci Office Center, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.