Krakowskie Apartamenty Novum III w rękach firmy Erbud


2019.10.25
Autor: Urbanity.pl
Spółka Erbud, podobnie jak w poprzednich etapach, została generalnym wykonawcą trzeciej fazy inwestycji mieszkaniowej Apartamenty Novum III w Krakowie.

Trzeci etap Apartamentów Novum składał się będzie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości. Pod osiedlem znajdzie się podziemna hala garażowa.

Zadanie o wartości 115 mln zł netto zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszej kolejności, do końca października 2021 roku, powstanie jeden budynek, natomiast w drugiej fazie wybudowane zostaną trzy pozostałe obiekty. Ta część zadania potrwa 26 miesięcy od przekazania ostatecznego pozwolenia na budowę.

Osiedle spółki AN3 powstaje przy ulicy Rakowickiej w Krakowie.

Komentarze


  • Mieszkaniec z Novum
    Gość
    2020-10-14 05:39:18
    To Integrum jest NAJGORSZA firma zarządzająca jaką spotkałem. Została narzucona przez dewelopera Durham, ktorzy niezgodnie z polską normą rozliczali metraz mieszkania w Novum .Przez oszukańczą praktyke straciłem 3,5m2. Oszukańcze metody pozostały do dzis. Od stycznia 2020 nie mogę się doczekać usunięcia wad wykonawczych mieszkania z tytulu rekojmi.
    Ex post żądają dopłat, np. w polowie pazdziernika 2020 zażadali doplat do czynszu od 1 styczna 2020 z tytułu zwiększonych kosztów administracji. Takimi oszukańczymi firmami powinny się zająć odpowiednie władze np. UOKiK. Nie kupuj u nich mieszkania, unikniesz problemów.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.