Gotowy biurowiec MIG w Krakowie

2018.08.24

Zakończyła się trwająca 12 miesięcy budowa nowoczesnego biurowca MIG, który zlokalizowany jest przy ulicy Życzkowskiego w Krakowie. Właścicielem obiektu jest spółka MIG Real Estate Sp. z o.o.

Spółka Eiffage Polska Budownictwo, jako generalny wykonawca inwestycji, uzyskała przed wymaganym terminem ostateczne i prawomocne pozwolenie na użytkowanie i przekazała inwestorowi budynek biurowo-usługowy MIG.

Nowy biurowiec ma pięć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, która służy jako hala garażowa. Powierzchnia całkowita budynku wynosi 7 490 mkw., a jego kubatura prawie 28 000 m3. W biurowcu zastosowano inteligentne rozwiązania techniczne, które pozwolą zredukować zużycie energii i wody, a tym samym znacznie obniżyć koszty eksploatacji.

Pierwotna umowa o generalne wykonawstwo została podpisana w maju 2017 roku i przewidywała ukończenie prac w ciągu 12 miesięcy. Cztery miesiące temu MIG zlecił EPB dodatkowo kompleksowe wykończenie powierzchni biurowych i części wspólnych oraz aranżację wnętrz.

Głównym użytkownikiem krakowskiego biurowca będzie MIG S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.