Dodatkowe prace Eiffage przy biurowcu MIG w Krakowie

2018.05.14

Eiffage, jako generalny wykonawca biurowca MIG w Krakowie, będzie miał do wykonania rozszerzony zakres dodatkowych prac. Firma będzie odpowiedzialna za kompleksowe wykończenie powierzchni biurowych i aranżację wnętrz.

Nowy zakres prac zaplanowano w dwóch etapach. W pierwszej fazie wykonane zostaną prace projektowe dotyczące wszystkich instalacji, które będą niezbędne do aranżacji wnętrz powierzchni biurowych i części wspólnych w biurowcu MIG. Drugi etap to kompleksowa realizacja zaplanowanych prac oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla obiektu, obejmujące również aranżację wnętrz.

Wszystkie prace, Eiffage zakończy zaledwie miesiąc później niż zakładał pierwotny termin. Dodatkowe prace zwiększą wartość dotychczasowego kontraktu o ponad 50 proc.

Biurowiec MIG powstaje przy ulicy Życzkowskiego i składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej mieszczącej się pod budynkiem. Łączna powierzchnia budynku biurowo-usługowego wynosi około 7 500 mkw. Kubatura obiektu to 27 993 m3. Inwestorem, a w przyszłości wyłącznym użytkownikiem, jest Marketing Investment Group S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.