Gotowa nowa siedziba LPP w Krakowie

2020.05.05

Gotowa jest już nowa siedziba krakowskiego oddziału LPP, która mieści się przy ulicy Bagrowej. W biurowcu mieściły się będą biura projektowe marek House oraz Mohito.

Nowa siedziba LPP w Krakowie ma 9 000 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej na trzech kondygnacjach. W biurowcu przy Bagrowej będzie mogło pracować 400-osobowa załoga biur projektowych marek House oraz Mohito.

Biurowiec został oddany do użytku 20 kwietnia br. Za prace budowlano-montażowe odpowiedzialna była lokalna firma Re-Bau Sp. Z o.o. Za wewnętrzny wystrój i funkcjonalność przestrzeni odpowiedzialny był wieloletni partner odzieżowej spółki – trójmiejska pracownia Studio 1:1. Pomysłodawcą nowoczesnego wyglądu elewacji jest krakowski architekt Tomasz Zawisza.

Biurowiec LPP w Krakowie został podzielony na kilka stref. W obiekcie mieści się strefa workshopowa, gdzie połączono stanowiska projektowe z aranżacją salonów. W budynku zaplanowano także strefę spotkań, na parterze znajdują się sale konferencyjne oraz otwarte przestrzenie z hokerami, a całość uzupełnia prawie 300-metrowa jadalnia, z pełną ofertą gastronomiczną oraz wydzieloną strefą kawiarnianą.

Na zewnątrz biurowca mieści się mini siłownia czy boisko do koszykówki. W miejsce dotychczasowego budynku magazynowego, planowane jest także wybudowanie sklepu wzorcowego typu „pilot store”. W najbliższym czasie pojawi się również stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.