Była Plaza będzie Fashion Outlet Kraków. Startuje budowa

2018.10.05

Rozpoczęły się prace związane z przebudową krakowskiej Plazy, która zamieni się w Fashion Outlet Kraków.

Wiosną tego roku inwestor otrzymał pozwolenie na budowę, a wraz z początkiem października rozpoczęły się prace budowlane na terenie krakowskiej Plazy.

W pierwszym etapie, tzw. zerowym, przebudowana zostanie pompownia pożarowa i zbiorniki w zakresie zasilania zewnętrznej instalacji hydrantowej. Rozbudowane zostaną instalacje wewnętrzne: wentylacji mechanicznej, wod.-kan., elektryczna, ogrzewania, hydrantowa. Wykonawcą prac jest firma CFE.

Początkowy etap inwestycji będzie mało widowiskowy. Prace prowadzone będą głównie na poziomie -1. Dopiero od grudnia do stycznia, można się spodziewać bardziej widocznych prac, a na elewacjach zewnętrznych na wiosnę przyszłego roku.

Równolegle trwają rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy zdecydują się otworzyć swoje lokale w Fashion Outlet Kraków.

Po zakończeniu przebudowy obiekt zyska nowy wygląd oraz poszerzony zostanie o część gastronomiczno- rozrywkową. W Fashion Outlet Kraków pojawi się m.in. kino, klub fitness i kręgielnia. Pełną metamorfozę przejdzie parter budynku, gdzie powstanie efektowny pasaż. Po zakończeniu inwestycja zaoferuje ponad 100 marek z kategorii mody i stylu życia, sprzedających swoje produkty w cenach niższych o 30-70 proc.

Otwarcie Fashion Outlet Kraków zaplanowano na jesień 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Fashion Outlet Kraków

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.