Bonarka Living - nowy projekt Echo Investment w Krakowie

2020.08.18

Echo Investment dysponuje już pozwoleniem na budowę dla krakowskiego osiedla Bonarka Living, które powstanie w sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Bonarka City Center.

Osiedle Bonarka Living powstanie na działce przy ulicy Przyjaźni Polsko- Węgierskiej w dzielnicy Podgórze Duchackie. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się m.in. centrum handlowo-usługowe Bonarka City Center.

Krakowskie osiedle firmy Echo Investment realizowane będzie etapowo. Pierwszy budynek będzie miał osiem kondygnacji naziemnych i zaoferuje łącznie 143 mieszkania o metrażach od 41 do 105 mkw. i układach 2, 3, 4, 5-pokojowych. Oddanie kluczy do nowych mieszkań zaplanowano na przełom 2021/2022 roku.

Przyszli mieszkańcy osiedla Bonarka Living będą mieli do dyspozycji m.in. inteligentne skrzynki pocztowe, ładowarki do samochodów elektrycznych, stojaki rowerowe, a także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej i boksy na jednoślady. Na terenie osiedla znajdzie się również plac zabaw dla dzieci oraz skwer.

Na działce przy ulicy Przyjaźni Polsko- Węgierskiej rozpoczęły się już pierwsze prace ziemne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.