Biurowiec V.Offices w Krakowie już z kamieniem

2017.10.17

Na budowie biurowca V.Offices w Krakowie odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Budynek biurowy, który zostanie oddany do użytku w I kwartale 2019 roku to projekt inwestycyjny firmy AFI Europe Poland.

17 października br. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod realizację krakowskiego biurowca V.Offices. Inwestorem jest AFI Europe Poland, a za projekt architektoniczny odpowiada biuro Iliard. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Warbud.

Nazwa V. Offices odzwierciedla bryłę budynku przypominającą kształtem literę "V". To także nawiązanie do głównego założenia inwestycji, która od początku stawia na bycie ?very? pod każdym względem: proekologicznych rozwiązań, lokalizacji, elastyczności powierzchni


- wyjaśnia Prezes AFI Europe Poland.

V.Offices to 24 700 metrów kwadratowych powierzchni najmu na sześciu kondygnacjach naziemnych. Pod biurowcem znajdzie się 2-poziomowa hala garażowa, a na parterze przewidziano lokale handlowo-usługowe. Budynek już na etapie projektowym uzyskał certyfikat BREAAM na poziomie "Outstanding". Wynik 90,57% to najwyższa ocena w Polsce.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest Knight Frank.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.