Biurowiec V.Offices krakowską siedzibą Ringier Axel Springer Polska

2021.04.21

Nowoczesny biurowiec V.Offices w Krakowie stał się nową siedzibą dla firmy Ringier Axel Springer Polska (RASP). Właściciel takich mediów jak Newsweek, Onet.pl, Forbes, Business Insider, Fakt wprowadzi się do budynku w połowie roku.

Jeden z wiodących wydawców na polskim rynku mediowym, który w swoim portfolio posiada m.in. Newsweek, Onet.pl, Forbes, Business Insider czy Fakt wynajął ponad 4 300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu V.Offices. W procesie negocjacji właściciela reprezentowali eksperci Knight Frank oraz act BSWW legal & tax, a najemcę agencja doradcza CBRE.

V.Offices to nowoczesny biurowiec klasy A w Krakowie, który oferuje ponad 21 400 mkw. powierzchni najmu oraz wiele udogodnień, w tym m.in. stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz stacje rowerowe. Budynek zlokalizowany jest na działce przy alei 29 Listopada 20, a jego oficjalne otwarcie nastąpiło w czerwcu 2019 roku. Biurowiec już na etapie projektowym mógł się pochwalić najwyższą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ocen oceną przyznawaną przez międzynarodową instytucję certyfikującą BREEAM – „Outstanding”.

Za opracowanie koncepcji przestrzeni, w oparciu o potrzeby Ringier Axel Springer Polska i pracowników organizacji, odpowiedzialna była firma Workplace. Nadzór techniczny nad właściwą realizacją projektu architektonicznego pełniła firma Ilnedro.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.