Otwarcie parku handlowego Kasztelania w Chrzanowie

2020.06.08

Można już robić zakupy w nowoczesnym parku handlowym Kasztelania, który powstał przy ulicy Szpitalnej w Chrzanowie. W ofercie dziesięć sklepów.

W piątek 5 czerwca tego roku odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu handlowego Kasztelania w województwie małopolskim. Wśród otwartych sklepów są m.in. Action, Carrefour Market, Interfit Club, Jysk, Martes Sport, Media Expert, Rossmann, Sinsay i Smyk.

Park handlowy Kasztelania to dwukondygnacyjny obiekt handlowy, który oferuje 8 700 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Łącznie w budynku znajduje się dziesięć sklepów, każdy z osobnym wejściem, bezpośrednio z parkingu. Pierwsze piętro Kasztelani to dwa kolejne lokale, w tym największy klub fitness w Chrzanowie.

Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym będzie można zrobić zakupy w szybki i wygodny sposób, a ponadto zadbać o kondycję fizyczną. Mamy nadzieję, że Park Handlowy Kasztelania na stałe wpisze się w tkankę miejską i będzie służył mieszkańcom Chrzanowa, ale również okolicznych miejscowości – podkreśla Kazimierz Stec, prezes zarządu spółki Stec.

Koncepcją komercyjną i wynajmem parku zajmuje się CREAM Property Advisors. Do grona najemców Kasztelani należą takie marki jak: Action, Carrefour Market, Interfit Club, Jysk, Martes Sport, Media Expert, Rossmann, Sinsay i Smyk.

Docelowo Park Handlowy Kasztelania zaoferuje 14 100 mkw. powierzchni najmu i 375 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Stabil sp. z o.o. Inwestorem jest spółka Stec.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.