Otwarcie parku handlowego Estrada w Zielonej Górze

2019.12.20

Zielona Góra zyskała nowy park handlowy należący do spółki z Grupy PANOVA - Estrada. Właśnie odbyło się otwarcie kompleksu.

Estrada Park w Zielonej Górze to nowy park handlowy, który składa się z trzech budynków. W jednym otwarty został znany operator spożywczy Kaufland, natomiast dwa pozostałe należą do parku handlowego Estrada. Łącznie budynki oferują prawie 3 000 metrów kwadratowych powierzchni, na której otwarto sklepy znanych marek.

Wśród marek jakie znajdziemy w parku Estrada są dyskont niespożywczy Action, sklep Maxi Zoo, drogeria Rossmann, Pepco oraz sklep znanego na rynku lokalnym producenta wędlin Zyguły. Pozostał jeszcze wolny jeden lokal o powierzchni 187 mkw., ale trwają już rozmowy handlowe.

Dla zmotoryzowanych klientów Estrady przygotowano parking samochodowy na prawie 300 miejsc. W ramach budowy kompleksu handlowego powstało rondo u zbiegu ulic Wrocławskiej i Sienkiewicza.

Estrada w Zielonej Górze to dziesiąty park handlowy firmy z Grupy PANOVA. Obecnie w realizacji jest podobny obiekt w Częstochowie. Spółka przygotowuje się do rozpoczęcia budowy kolejnych projektów z tego segmentu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.