W Zielonej Górze powstaje park handlowy przy Wrocławskiej

2019.03.21

Rozpoczyna się realizacja parku handlowego, który powstanie na działce pomiędzy ulicami: Wrocławska – Lwowska – Piaskowa – Ceglana w Zielonej Górze. Inwestycja będzie gotowa w IV kwartale 2019 roku.

W Zielonej Górze przy ulicy Wrocławskiej, firma P.A. Nova SA. rozpoczyna realizację parku handlowego, który składał się będzie z trzech budynków. Jeden z nich zostanie zagospodarowany pod operatora spożywczego, natomiast dwa pozostałe należeć będą do parku handlowego.

Na powierzchni prawie 3 000 mkw., znajdą się popularnych marek ogólnopolskich i lokalnych, w tym m.in. Maxi Zoo, Pepco, Rossmann, Zyguła. Trwają jeszcze rozmowy handlowe z sieciowym operatorem wielobranżowym. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking naziemny na niecałe 300 miejsc.

Obecnie na terenie inwestycji trwa przygotowanie działki pod budowę - grodzony jest teren i powstaje zaplecze budowy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest P.A. NOVA SA., która zakończy realizację projektu w listopadzie 2019 roku.

W ramach budowy parku handlowy powstanie również rondo u zbiegu ulicy Wrocławskiej i Sienkiewicza. Rozpoczęcie budowy ronda związane jest z wydaniem odpowiedniej decyzji przez Urząd Miasta związanej z organizacją ruchu na czas budowy – wszystko wskazuje na to, iż prace te rozpoczną się w czerwcu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.