Jest wykonawca parku handlowego w Zielonej Górze. Ruszyła budowa Stop Shop


2021.08.12
Autor: Urbanity.pl
W sąsiedztwie supermarketu Intermarche oraz sklepu Bricomarche w Zielonej Górze rozpoczęła się budowa parku handlowego Stop Shop.

Firma Immofinanz, jako właściciel marki parków budowlanych Stop Shop dysponuje już pozwoleniem na budowę parku handlowego w Zielonej Górze. Inwestor wybrał już także generalnego wykonawcę inwestycji - firmę Mirbud, która oficjalnie przejęła plac budowy i rozpoczęła realizację projektu.

W pierwszej kolejności wykonawca zielonogórskiego parku handlowego wykona roboty ziemne związane z wyrównaniem oraz stabilizacją gruntu i fundamentowaniem.

Stop Shop Zielona Góra, który zlokalizowany będzie w sąsiedztwie supermarketu Intermarche oraz sklepu Bricomarche, we wschodniej części miasta, zaoferuje prawie 6 700 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której otwartych zostanie 12 sklepów. Dojazd do parku handlowego będzie możliwy także z ulicy Kętrzyńskiej.

Dla zmotoryzowanych klientów Stop Shop powstanie przed obiektem parking samochodowy na około 160 stanowisk. Otwarcie parku handlowego w Zielonej Górze zaplanowano na wiosnę 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.