Wielki park handlowy w Zielonej Górze blisko otwarcia


2022.07.07
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Dobiega końca budowa parku handlowego STOP SHOP w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest na osiedlu Pomorskim. Zapełnia się lista najemców, którą tworzyć będzie aż 14 sklepów.

Park handlowy STOP SHOP w Zielonej Górze powstaje przy Szosie Kisielińskiej, na osiedlu Pomorskim. Obiekt jest już praktycznie gotowy, trwają prace wykończeniowe, a pierwsze zakupy będzie można zrobić jeszcze w tegoroczne lato.

Niebawem park handlowy STOP SHOP zostanie otwarty. Będzie można zrobić zakupy w jednym z 14 sklepów rozlokowanych na łącznej powierzchni ponad 6 700 metrów kwadratowych. Nie jest znana jeszcze pełna lista najemców zielonogórskiego parku handlowego, ale na ten moment wiadomo, że swój sklep w STOP SHOP otworzą takie marki jak: Sinsay, Kakadu, TEDi czy Martes Sport. Do każdego lokalu będzie można dostać się bezpośrednio z parkingu samochodowego.

Dla zmotoryzowanych klientów przygotowywany jest naziemny parking samochodowy, który pomieści około 160 aut. W ramach budowy parku handlowego poszerzona została także Szosa Kisielińska, a koszt jej modernizacji wyniósł 2,5 mln zł.

STOP SHOP powstaje we wschodniej części miasta, w sąsiedztwie supermarketu oraz sklepu DYI. Inwestorem jest firma Immofinanz, a generalnym wykonawcą inwestycji spółka Mirbud, która rozpoczęła budowę parku w 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.