Świerkowa Aleja w Zamościu z kolejnym budynkiem


2015.07.06
Autor: Urbanity.pl
Oddany został do użytku kolejny budynek mieszkalny wielorodzinny, który powstał w ramach osiedla Świerkowa Aleja w Zamościu. Szósty etap kompleksu uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Inwestorem projektu jest firma Wikana S.A.

Osiedle Świerkowa Aleja powstaje przy ulicy Młyńskiej w dzielnych Nowe Miasto. Kompleks składa się z 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W ramach szóstego etapu inwestycji powstało 50 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze lokale mają 35 metrów kwadratowych, a największe sięgają 78 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają balkony oraz komórki lokatorskie, które znajdują się w podziemnej kondygnacji, gdzie mieści się również hala garażowa.

Na parterze obiektu powstało 6 lokali handlowo-usługowych o metrażach od 36 do 51 mkw. Deweloper - firma Wikana S.A. - zadbał także o zagospodarowanie otoczenia. Pomiędzy budynkami znajdują się oświetlone alejki z ławkami, zieleń oraz place zabaw.

Wkrótce ruszy budowa siódmego i zarazem ostatniego budynku,który powstanie w ramach osiedla Świerkowa Aleja. Inwestor dysponuje już pozwoleniem budowę i obecnie jest na etapie wyłonienia generalnego wykonawcy.

Pierwsze prace budowlane ruszą w trzecim kwartale 2015 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.