Zabytkowa kamienica przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie zmienia właściciela


2021.07.23
Autor: Urbanity.pl
Prywatny przedsiębiorca z Lublina stał się nowym właścicielem zabytkowej kamienicy Krakowskie Przedmieście 34 w Lublinie.

Zabytkowa kamienica, która oferuje przestrzeń biurową do wynajęcia była od 2012 roku w portfolio spółki Real Management. Nowym właścicielem został prywatny przedsiębiorca z Lublina.

Krakowskie Przedmieście 34 oferuje około 1 750 mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowej i handlowej na trzech kondygnacjach naziemnych. Na poziomie -1 mieści się centrum szkoleniowe jednego z najemców, w którym wybudowano sale konferencyjne, salki treningowe, salkę fitness, strefę relaksu i 100-metrową kuchnię z jadalnią.

Z przodu zabytkowej kamienicy znajdują się lokale handlowe i usługowe, z kolei 1 i 2 piętro to nowoczesne biura do wynajęcia. Krakowskie Przedmieście 34 jest skomercjalizowane w 100 proc.

Historycznie budynek składał się z kamienicy frontowej i trzech oficyn, do których prowadziła brama frontowa przy Krakowskim Przedmieściu oraz dziedziniec w środku nieruchomości. Zachowując zabytkowy charakter, w trakcie gruntownego remontu w latach 2010 – 2012, połączono powierzchnię szklanym dachem, a pomiędzy parterem i pierwszym piętrem w 2020 roku dodano szklany strop, dzięki któremu światło dzienne dociera do poziomu -1.

Inne wiadomości o Krakowskie Przedmieście 34

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.