Miał być park handlowy, a powstaje biurowiec G7 Inter Office

2020.02.20

Tuż przy ulicy Jana Pawła II w Lublinie trwa budowa nowoczesnego biurowca G7 Inter Office, którego inwestorem jest spółka JBU.

G7 Inter Office będzie trzypiętrowym budynkiem biurowym, zlokalizowanym na lubelskim Węglinie, tuż przy sklepach Agata Meble i Bricoman. Inwestycja to połączenie funkcji biurowych i usługowych.

Nieopodal ulicy Jana Pawła II, na przełomie 2019/2020 roku rozpoczęła się budowa inwestycji G7 Inter Office, której inwestorem jest spółka JBU. Na działce wykonany został już wykop, w którym obecnie wylewane są fundamenty biurowca. Widać już zarys przyszłego biurowca. Inwestycja oferuje 9 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, uzupełnionej o około 3 000 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej.

W części podziemnej biurowca G7 Inter Office powstanie hala garażowa na 67 miejsc parkingowych. Inwestycja zostanie oddana do użytku w połowie przyszłego roku.

Pierwotnie na działce nieopodal ulicy Jana Pawła II powstać miał park handlowy spółki Interbud-Lublin, która ostatecznie zrezygnowała z realizacji projektu i sprzedała działkę spółce JBU.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.