Biura typu flex w prestiżowym biurowcu w Lublinie


2022.02.02
Autor: Urbanity.pl
Do biurowca CZ Office Park u zbiegu alei Kraśnickiej i ulicy Nałęczowskiej w Lublinie wprowadzi się firma Rise.pl, która jest dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznych miejsc pracy.

W czerwcu tego w biurowcu CZ Office Park w Lublinie firma Rise.pl uruchomi biura serwisowane i przestrzenie coworkingowe. Na przyszłych najemców przygotowana zostanie także przestrzeń eventowa, 11 sal konferencyjnych, strefy chillout z bilardem i konsolami do gier oraz wewnętrzny bar i cafeteria.

Firma Rise.pl wynajęła 1600 mkw. powierzchni w kompleksie klasy A zlokalizowanym u zbiegu alei Kraśnickiej i ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. W procesie wyboru powierzchni oraz negocjacji warunków najmu operatorowi doradzała firma Walter Herz. Będzie to 13 lokalizacja firmy w Polsce, która działa na rynku także pod marką Chillispaces.

Dostawca rozwiązań z obszaru elastycznych miejsc pracy posiada siedem biur w Krakowie, dwa w Łodzi oraz placówki we Wrocławiu i Rzeszowie. W planach firmy Rise.pl jest rozbudowa sieci usług, tak aby elastyczne biura dostępne były we wszystkich regionach w kraju. W perspektywie najbliższych dwóch lat firma zapowiada uruchomienie elastycznych biur także w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Gliwicach i Warszawie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.