7R wchodzi na rynek lubelski

2020.04.21

Deweloper magazynowy 7R planuje realizację kompleksu obiektów magazynowych 7R Park Lublin. Inwestycja powstanie w przemysłowej części miasta.

7R Park Lublin będzie nowoczesnym kompleksem logistycznym, który składał się będzie z pięciu obiektów o łącznej powierzchni około 110 000 metrów kwadratowych.

Polska to istotny hub logistyczny w Europie Środkowo-Wschodniej, a większa regionalizacja centrów dystrybucji jest ważnym elementem adaptacji łańcucha dostaw do zmieniających się dynamicznie potrzeb rynku. Prognozujemy ponadto, że w długoterminowej perspektywie umocni się trend przenoszenia części linii produkcyjnych z Azji z powrotem do Europy. W konsekwencji wzrośnie popyt na hale przemysłowe i powierzchnie magazynowe w całym kraju, ale także na ścianie wschodniej. Rozwijający się system dróg oraz dostępność pracowników to czynniki, które z pewnością przyciągną inwestorów do Lublina
powiedział: Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development w 7R

Lubelska inwestycja firmy &R jest obecnie w fazie planowania i projektowania. Kompleks będzie składał się z obiektów wielofunkcyjnych, w tym z dużych hal magazynowych, powierzchni dostosowanej do prowadzenia działalności produkcyjnej oraz małych modułów około 2 000 mkw.

7R Park Lublin zlokalizowany będzie zaledwie 3 km od obwodnicy miasta i zapewni dostęp do dróg ekspresowych S12 oraz S19.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.