Tłumy na otwarciu Centrum Tkalnia w Pabianicach


2019.07.09
Autor: Urbanity.pl
W sobotę 29 czerwca br., otwarte zostało oficjalnie pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Pabianicach - Tkalnia. W weekend otwarcia obiekt odwiedziło około 60 000 osób.

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach powstało w ramach rewitalizacji terenu dawnej fabryki włókienniczej Krusche&Ender. Inwestycja oferuje 12 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której otwartych zostało 40 sklepów.

Główna część Tkalni została wynajęta przez salony m.in. Big Star, Diverse, Tatuum, 4F, Esotiq, Ryłko, 50 style oraz jeden z największych w Polsce salonów Sinsay. Poza tym otwarte zostało sklepy takich marek jak House, Empik, Smyk, Hebe, CCC, Martes Sport, Reserved, KiK, Pepco czy Media Expert. Komercjalizacją pabianickiej Tkalni zajmuje się firma BOIG.

Jesienią tego roku w centrum handlowym otwarty zostanie pierwszy w mieście multipleks kinowy sieci Helios. Tkalnia uzupełniona zostanie również o restauracje i punkty gastronomiczne.

To nie koniec inwestycji inwestora Tkalni w Pabianicach. Za kilka miesięcy tuż obok otwarty zostanie obiekt handlowy Castorama, a wkrótce dołączy do niego także Nowe Centrum Golfa z grotą solną i tężnią solankową oraz strzelnica sportowo-rekreacyjna.

Komentarze


  • Jolka0
    Użytkownik
    2020-11-26 11:51:29
    Bardzo fajne centrum, teraz niestety zamknięte, ale już w sobotę znowu będzie otwarte. Ja na pewno wybiorę się na zakupy do Tkalni, mają fajne sklepy, a teraz jeszcze jest Black Friday więc można trafić na dobre okazje :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.