Są pieniądze na budowę biurowca React w Łodzi

2019.08.06

BNP Paribas Bank Polska udzielił firmie Echo Investment kredytu na budowę pierwszego biurowca łódzkiej inwestycji biurowej - React.

Inwestor kompleksu React w Łodzi pozyskał kredyt budowlany w wysokości 19,2 mln euro, a także 4 mln zł kredytu VAT.Całkowity okres finansowania kończy się 1 grudnia 2022 r.

Od ponad dwóch dekad współuczestniczymy w rozwijaniu polskich miast i zmieniamy ich krajobraz tak, by były bardziej przyjazne dla ludzi. Cieszy nas fakt, że mamy u boku renomowanych partnerów, jak BNP Paribas Bank Polska, którzy ufają w naszą strategię, wierzą w sukces naszych projektów i chcą stać się ich częścią. Jestem pewien, że dzięki naszej współpracy Łódź zyska znakomity budynek, który będzie świetnym miejscem do pracy dla kilku tysięcy osób
powiedział: Grzegorz Iwański, dyrektor ds. finansowania w Echo Investment

Kompleks React realizowany jest na działce u zbiegu alei Piłsudskiego i ulicy Kilińskiego w Łodzi. Inwestycja firmy Echo Investment zaoferuje docelowo prawie 50 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia w standardzie technicznym klasy A. Wiosną bieżącego roku ruszyła budowa pierwszego biurowca kompleksu React, który dostarczy na rynek blisko 15 000 mkw. powierzchni.

Oddanie do użytku biurowca zaplanowano na drugą połowę 2020 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.