Łódź z nowym biurowcem. Biura i przestrzeń co-workingowa w inwestycji React


2022.04.13
Autor: Urbanity.pl
Oddany został do użytku realizowany przez Echo Investment w Łodzi biurowiec React. Inwestycja przy alei Piłsudskiego 24 oferuje nowoczesne biura klasy A.

Biurowa mapa Łodzi wzbogacona została o ponad 15 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni do wynajęcia. Echo Investment otrzymało pozwolenie na użytkowanie dla biurowca React przy alei Piłsudskiego 24. W budynku otwarta została już nowa placówka medyczna ENEL-MED.

React to 6-piętrowy biurowiec, który zaprojektowany został w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju przez biuro Litoborski+Marciniak. Rozwiązania technologiczne wspierają komfort użytkowników, a jego centralne położenie jest kolejnym atutem.

Łódzki biurowiec Echo Investment to pierwsza inwestycja biurowa, która została przystosowana na potrzeby nowej, postpandemicznej normalności. Nowy standard Echo Pure Office odpowiada m.in. za regulację jakości powietrza w budynku. Urządzenia, w jakie uzbrojony został system wentylacyjny biurowca. Inwestycja otrzymała certyfikat Well Health and Safety, a także BREAAM na poziomie Excellent.

React w Łodzi dysponuje m.in. stacjami do ładowania pojazdów z napędem elektrycznym, a także całą niezbędną infrastrukturą dla rowerzystów. Centralnym punktem biurowca jest lobby, które zmieniono w dwupoziomową przestrzeń wspólną budynku. Część wejściowa pełni funkcję klasycznej recepcji. Lobby w ciągu dnia służy najemcom, a popołudniami śmiało można zaadaptować jako część konferencyjno-eventową do spotkań inspirujących czy warsztatów.

W budynku otwarta została już specjalistyczna placówka ENEL-MED, która świadczy usługi diagnostyczne oraz konsultacje specjalistyczne (internistyczne, okulistyczne, neurologiczne, dermatologiczne, laryngologiczne czy ginekologiczne) i lekarza medycyny pracy. Niebawem w biurowcu zacznie funkcjonować także przestrzeń co-workingowa firmy Rise, znana pod marką Chilispaces, która zaoferuje 3 500 mkw. powierzchni na 520 miejsc do pracy, 16 sal konferencyjnych, strefę chillout, pomieszczenia do pracy dla zespołów oraz przestrzeń eventową.

Biurowiec powstał przy alei Piłsudskiego 24, w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej i bliskiej odległości do Dworca Tramwajowego Centrum.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.