Rusza sprzedaż mieszkań w łódzkiej Nowej Przędzalni

2017.07.14

Można już kupić mieszkanie w nowej łódzkiej inwestycji deweloperskiej firmy Murapol. Przy ulicy Wróblewskiego powstanie osiedle Nowa Przędzalnia, którego budowa ruszy w III kwartale 2017 roku.

Murapol Nowa Przędzalnia, które powstanie w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego będzie realizowane etapowo. Pierwszy etap osiedla dostarczy dwa budynki - 5- i 6-kondygnacyjne, w których znajdą się łącznie 202 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie ponad 8 200 metrów kwadratowych.

Miejsca parkingowe dla przyszłych mieszkańców inwestycji zaplanowano w podziemnym garażu oraz na naziemnych miejscach postojowych. Łącznie w pierwszej fazie projektu dostępne będą 201 stanowiska.

Murapol ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań z pierwszego etapu. W ofercie znalazły się lokale o metrażach od 25 do 54 mkw., o rozkładzie od 1 do 4 pokojów.

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w trzecim kwartale tego roku, natomiast przekazywanie mieszkań ruszy pod koniec 2018 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Murapol Architects Drive.

Docelowo Murapol Nowa Przędzalnia składał się będzie z ośmiu etapów, w których wybudowanych zostanie 18 budynków na ponad 1 800 mieszkań. Lokale usługowe znajdą się w odrestaurowanym budynku, pozostałości po dawnej przędzalni.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • fc widzew
    Gość
    2017-07-26 11:22:45
    jaki klub, taki sponsor, jaki sponsor takie bloczki. jak dla mnie katastrofa. dostawia jeszcze kilka blokow i mamy blokowiskow stylu lat 80tych w 21wieku :) i ceny z 4,5tys za m2 w stanie deweloperskim. może jelenie z Widzewa kupia dla dobra wielkiego Widzewa. dramat. jedyny plus ze zagospodarują te pola.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.