Rusza sprzedaż mieszkań w łódzkiej Nowej Przędzalni


2017.07.14
Autor: Urbanity.pl
Można już kupić mieszkanie w nowej łódzkiej inwestycji deweloperskiej firmy Murapol. Przy ulicy Wróblewskiego powstanie osiedle Nowa Przędzalnia, którego budowa ruszy w III kwartale 2017 roku.

Murapol Nowa Przędzalnia, które powstanie w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego będzie realizowane etapowo. Pierwszy etap osiedla dostarczy dwa budynki - 5- i 6-kondygnacyjne, w których znajdą się łącznie 202 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie ponad 8 200 metrów kwadratowych.

Miejsca parkingowe dla przyszłych mieszkańców inwestycji zaplanowano w podziemnym garażu oraz na naziemnych miejscach postojowych. Łącznie w pierwszej fazie projektu dostępne będą 201 stanowiska.

Murapol ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań z pierwszego etapu. W ofercie znalazły się lokale o metrażach od 25 do 54 mkw., o rozkładzie od 1 do 4 pokojów.

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w trzecim kwartale tego roku, natomiast przekazywanie mieszkań ruszy pod koniec 2018 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Murapol Architects Drive.

Docelowo Murapol Nowa Przędzalnia składał się będzie z ośmiu etapów, w których wybudowanych zostanie 18 budynków na ponad 1 800 mieszkań. Lokale usługowe znajdą się w odrestaurowanym budynku, pozostałości po dawnej przędzalni.

Komentarze


 • fc widzew
  Gość
  2017-07-26 11:22:45
  jaki klub, taki sponsor, jaki sponsor takie bloczki. jak dla mnie katastrofa. dostawia jeszcze kilka blokow i mamy blokowiskow stylu lat 80tych w 21wieku :) i ceny z 4,5tys za m2 w stanie deweloperskim. może jelenie z Widzewa kupia dla dobra wielkiego Widzewa. dramat. jedyny plus ze zagospodarują te pola.

 • Filipek
  Gość
  2021-12-29 20:03:17
  Drodzy sąsiedzi, w związku z licznymi problemami z wyciekami wody i zalaniami mieszkań, postanowiłem spróbować nagłośnić sprawę w mediach. Skontaktowałem się m.in z programem sprawa dla reportera, gdzie dostałem zielone światło pod warunkiem, że zgłosi się więcej poszkodowanych osób.
  Jeżeli ktoś z Państwa czuje się oszukany, pokrzywdzony przez dewelopera i chciałby coś z tym zrobić, proszę o kontakt ze mną. Na FB są FOTY.

 • Denis
  Gość
  2022-01-05 13:02:55
  Piękna inwestycja godna polecenia.
  Inwestycja na pokolenia.


  Na Okrzei wiatr z okien świszczy
  Gość znów nabawił się pryszczy
  Patrzy w lustro niedowierza
  Znów upodobnił się do zwierza
  Się na forum rzuca mięsem
  Czy to jest z jakimś sensem ?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.