Rusza budowa nowego osiedla przy Pogonowskiego na Starym Polesiu


2023.03.20
Autor: Piotr Maślak
Wmurowaniem kamienia węgielnego oficjalnie rozpoczyna się budowa inwestycji mieszkaniowej firmy Profit Development na Starym Polesiu. Nowe mieszkania w Łodzi powstaną na działce przy ulicy Pogonowskiego.

Pogonowskiego 73 to najnowsza propozycja mieszkaniowa firmy deweloperskiej Profit Development na łódzkim rynku. Na Starym Polesiu powstaje osiedle o kaskadowej zabudowie w otoczeniu zieleni. 20 marca br., odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego i oficjalnej inauguracji inwestycji.

Postanowiliśmy wykorzystać potencjał Starego Polesia. Intensywna rewitalizacja dzielnicy nadała jej nowy kształt, który łączy wielkomiejski komfort ze spokojem, zielenią i bezpieczeństwem. Nasza inwestycja będzie naturalną kontynuacją tego pozytywnego trendu.
powiedział: Bogdan Koczy, dyrektor Łódzkiego Oddziału PROFIT Development

W ramach inwestycji powstanie ponad 140 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach, wyposażonych w tarasy lub balkony. Kaskadowa zabudowa osiedla oferuje mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe o powierzchniach zaczynających się od 25 metrów kwadratowych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 143 miejsca rowerowe i 85 miejsc parkingowych dla samochodów. Wokół budynku pojawią się przestrzenie służące do integracji mieszkańców.

Inwestycja przy Pogonowskiego 73 ma być gotowa pod koniec 2024 roku.

Inne wiadomości o Pogonowskiego 73, Profit Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.